Ne jemi “Plusito Pet Shop” aty ku dashuria për miqtë me 4 putra ska kufi.
Plusito Pet Shop lindi si një finalizim I një pasioni dhe një dëshire për të patur në qytetin e Durrësit një ambjent dedikuar tërësisht katërputroshve tanë, duke ofruar një gamë të gjerë shërbimesh, ushqimesh dhe aksesoresh, më të mirën për miqtë tanë më të mirë …

 • Ushqim cilësor
 • Përkujdesje maksimale
 • Produkte të shumëllojshme
 • Staf i përkushtuar
 • Distributor të markave më të rëndësishme

Më Tepër

Lodrat e shumëllojshme, aksesorët për kujdesin dentar dhe higjenën, krevatet dhe dyshekët super komodë, lodrat për trajnim të posacëm dhe litarët e qaforet e standarteve ndërkombëtare dhe firmave më të mëdha, tasat dhe pjata e ushqimit dhe të ujit me ngjyra dhe modele e madhësi të ndryshme, të bëra nga materialet që nuk ndryshken, gërvishten apo thyhen, veshjet me shije dhe sipas modës e masës, këpucët dhe cizmet kundër baltës e shiut, parfumet, shampot dhe balsamët me aromë lulesh e me aloe vera, kremrat dermatologjik e biberonat e këlyshëve i gjeni tek “Plusito Pet Shop

video

Kontakt

Për çdo pyetje apo paqartësi, ju lutem plotësoni formularin më poshtë.
   Abonohuni në

   Newsletter